KPP Nowy Tomyśl

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. XIV Mistrzostwa Polski Policji w Wędkarstwie Spławikowym
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Wigilijny opłatek w KPP

  Dzisiaj punktualnie o godzinie 10:00 w Restauracji "Mars - Pol" w Nowym Tomyślu odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Tradycyjnie jak co roku funkcjonariusze nowotomyskiej jednostki, pracownicy cywilni i zaproszeni goście składali sobie świąteczne życzenia.

 2. Bardzo groźnie o poranku na A2

  Do bardzo groźnego zdarzenia doszło dzisiaj rano na 120 km autostrady A-2, na jej pasie szybkiego ruchu. Kierowca osobowej Toyoty nie zachował środków ostrożności i doprowadził do najechania na tył poruszającego się w kierunku Poznania osobowego Audi. Aż 7 osób ucierpiało w tym zdarzeniu. Kierowca Toyoty z najpoważniejszymi obrażeniami został zabrany przez LPR do szpitala w Poznaniu.... Kolejny raz apelujemy!!! Zdejmijmy nogę z gazu i dotrzyjmy do celu nieco później.....ale przede wszystkim dotrzyjmy cali i zdrowi!!!

 3. Policjanci wręczyli "Szpikową paczkę"

  Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu wsparli akcję „Policyjnych Krewniaków” i stworzyli „Szpikową paczkę” dla osób chorych onkologicznie i ich rodzin.

 4. Świateczna choinka

  Wczoraj dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej wspólnie z szefami nowotomyskich Policjantów, Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji oraz Pełnomocnikiem Burmistrza ds. Uzależnień przystrajały choinkę. Ozdoby które zawisły na świątecznym drzewku zostały zrobione własnoręcznie przez dzieci podczas zajęć świetlicowych.

 5. 39-latek kradł....aż wpadł...

  Nowotomyscy policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu grodziskiego, który wpadł na kradzieży mebli w jednej z nowotomyskich firm. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Historia ta jednak jest znacznie ciekawsza niż się wydaje…...Dlaczego?

 6. O 51 km/h za dużo w terenie zabudowanym.

  Pomimo szeroko zakrojonej kampanii informacyjnej w prasie oraz telewizji, w dalszym ciągu spotykamy na drogach powiatu nowotomyskiego kierowców, którzy za nic mają sobie nie tylko obowiązujące przepisy ale również zdrowie i życie innych uczestników ruchu drogowego. Kompletnym brakiem wyobraźni wykazała się tym razem 27-latka z powiatu nowotomyskiego, która w terenie zabudowanym przekroczyła dozwoloną prędkość o 51 km/h. Oczywiście straciła również uprawnienia do kierowania!!

 7. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 8. KWP – Podziękowania za wieloletnią służbę

  1 grudnia br. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyła się uroczystość, w trakcie której odchodzącym na emeryturę policjantom i pracownikom Policji podziękowano za wieloletnią, wzorową służbę.

 9. Policjanci na szkoleniu dotyczącym HIV i AIDS

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu uczestniczyli w szkoleniu z obszaru HIV i AIDS. Spotkanie szkoleniowe prowadzone było przez Panią Magdalenę Balcerek z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Tomyślu.

 10. Dwóch poszukiwanych w rękach Policji

  Policjanci z Posterunku Policji w Miedzichowie zatrzymali dwie osoby poszukiwane listem gończym. Dwójka 44- latków wpadła w ręce funkcjonariuszy 2 stycznia 2018 roku. Trafili do policyjnego aresztu.