KPP Nowy Tomyśl

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. XIV Mistrzostwa Polski Policji w Wędkarstwie Spławikowym
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. POLICYJNY POŚCIG ZA … CIĄGNIKIEM ROLNICZYM

  Wydawać by się mogło, że zatrzymanie do kontroli drogowej pojazdu, jakim jest ciągnik rolniczy, jest sprawą niezwykle banalną. Jak się przekonali Funkcjonariusze z nowotomyskiej drogówki, nic bardziej mylnego.

 2. KOLEJNE ZWYCIĘSTWO NOWOTOMYSKIEGO POLICJANTA W BRAZYLIJSKIM JIU-JITSU !

  I Miejsce na Mistrzostwach Polski Ricardo Cavalcanti w Brazylijskim Jiu -Jitsu w kategorii „ Niebieskich Pasów” zajął Policjant nowotomyskiej Komendy st. sierż. Łukasz Dzieniszewski.

 3. Podlodowe zawody wędkarskie o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu

  03 marca 2018 roku na Jeziorze Konińskim , odbyły się zawody o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu. Pomimo bardzo niskiej temperatury „zapaleni” wędkarze przystąpili do trzygodzinnej rywalizacji, po której pierwsze miejsce zajął Marcin Ratajczak . Serdecznie gratulujemy.

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. Pijany 17-latek bez uprawnień w VW Golfiie.....

  Jak racjonalnie wytłumaczyć poczynania osoby, która decyduje się na jazdę samochodem będąc nietrzeźwym?? Otóż z pewnością się nie da!! W takim razie jak określić sytuację z piątku, gdzie 17-latek bez uprawnień do kierowania i w stanie nietrzeźwości wsiadł za kółko VW Golfa?? Zdecydujcie Państwo sami….

 6. Przekazanie nowego laptopa

  Prezes Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Nowotomyski przekazał wczoraj na ręce I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu nadkom. Sławomira Wenderskiego nowego laptopa. Sprzęt ten z pewnością przyczyni się do usprawnienia działań naszej jednostki.

 7. Pirat drogowy z Buku w rękach nowotomyskich policjantów

  1500 zł grzywny oraz prawo jazdy utracone na pół roku. Taka kara spotkała 25-letniego kierowcę busa, który 19 stycznia na drodze wojewódzkiej nr 307 wyprzedzał inne pojazdy na tzw. skoczka. Jego piractwo drogowe niewątpliwie było ogromnym zagrożeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 8. Podsumowanie pracy nowotomyskich policjantów w 2017 roku

  Wczoraj w sali narad Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu podsumowano wyniki osiągnięte przez policjantów naszego powiatu w 2017 roku. W odprawie rocznej uczestniczyli Starosta Nowotomyski Ireneusz Kozecki, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski, Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu insp. Jarosław Żurek, a także kadra kierownicza nowotomyskiej Policji i zaproszeni goście.

 9. TARGI KARIERY „Absolwent 2018”

  W miniony czwartek na terenie Zespołu Szkół w Opalenicy, gdzie funkcjonują klasy służb mundurowych objęte patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, odbyły się Targi Kariery. W przedsięwzięciu wzięły udział wszelkiego rodzaju instytucje. Na miejscu nie mogło zabraknąć również przedstawicieli nowotomyskiej Komendy Policji.

 10. Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

  Od 19 do 256 lutego 2018 roku na terenie województwa wielkopolskiego trwa Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. W ramach prowadzonej akcji w dniu 22 lutego 2018 roku w nowotomyskiej komendzie dyżurować będą policjanci, oraz pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.