KPP Nowy Tomyśl

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA POLICJANTÓW

Najczęściej czytane

 1. NIELEGALNA UPRAWA ROŚLIN KONOPI INDYJSKICH ZLIKWIDOWANA

  Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu ujawnili nielegalną uprawę roślin konopi indyjskich. W trakcie przeszukania Funkcjonariusze zabezpieczyli 4 rośliny konopi, a także 7 słoików wypełnionych suszem roślinnym.

 2. POWIATOWA DEBATA SPOŁECZNA

  W środę 19 września 2018 r. o godzinie 17:00 na sali Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu odbyła się powiatowa debata społeczna, która poświęcona była szeroko rozumianemu bezpieczeństwu. Spotkanie to miało na celu zdiagnozowanie problemów i oczekiwań społeczeństwa. Była to również okazja do zaprezentowania nowych narzędzi komunikacji społeczeństwa z Policją.

 3. UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE REMONTU KOMISARIATU POLICJI W ZBĄSZYNIU

  W czwartek 11 października br. nastąpiło uroczyste zakończenie remontu Komisariatu Policji w Zbąszyniu. Po kilku miesiącach prac nad budynkiem, udało się stworzyć funkcjonalne i przyjazne warunki służby i pracy, a także dorównano nowoczesnym standardom i wymogom w zakresie kompleksowej obsługi obywateli. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

 4. Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa - Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Crossie

  6 października 2018 roku, w Lublińcu woj. śląskie odbył się 22 Bieg o Nóż Komandosa, zorganizowany przez Wojskowy Klubu Biegacza „Meta”. Wśród przedstawicieli służb mundurowych zobaczyć mogliśmy jednego z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu asp. Michała Nowaka, który poraz kolejny zmierzył się z tą niezwykle trudną i wymagającą trasą.

 5. UDANA AKCJA NOWOTOMYSKICH POLICJANTÓW – ZABEZPIECZONO PONAD 7 KG NARKOTYKÓW ZA BLISKO ĆWIERĆ MILIONA ZŁOTYCH

  W nocy z 27/28 lipca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego nowotomyskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Poznaniu zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn podczas transakcji narkotykowej. Zabezpieczono ponad 7 kg narkotyków o wartości blisko ćwierć miliona złotych !

 6. Próba pobicia rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo–oddechowej !

  Wczoraj, 16 października, w całej Polsce w samo południe przez pół godziny podejmowaliśmy próbę pobicia rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu, już po raz kolejny włączyli się do uczestnictwa w tym niezwykłym przedsięwzięciu !

 7. Porozumienie z pracownikami cywilnymi Policji podpisane

  Pracownicy cywilni Policji otrzymają od 1 lipca 2019 r. dodatkową podwyżkę w kwocie 250 zł na etat. Porozumienie w tej sprawie podpisali w MSWiA w środę (26 września br.) przedstawiciele Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji. Niezależnie od tego pracownicy od 1 stycznia 2019 r. otrzymają 300 zł podwyżki z Programu Modernizacji.

 8. Kolejny półmaraton w nogach aspiranta Michała Nowaka

  W niedzielny poranek 23.09.2018r, po raz 31 w Zbąszyniu odbył się Bieg Zbąskich. Ponad tysiąc zawodników w wieku od 3 do 77 lat wzięło udział w biegach na krótsze i dłuższe dystanse. Na starcie nie mogło zabraknąć asp. Michała Nowaka, funkcjonariusza nowotomyskiej Komendy Policji.

 9. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 10. UROCZYSTE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI

  99 lat temu, 24 lipca 1919 r., Sejm Ustawodawczy Rzeczypospolitej Polskiej uchwalił Ustawę o Policji Państwowej. W piątek 27 lipca br. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu odbyła się z tej okazji Uroczysta Zbiórka . "Strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia" - to słowa roty ślubowania, które składa każdy policjant. Służba policyjna wymaga odwagi i wyjątkowego poświęcenia. Ten dzień to dla nowotomyskich policjantów, dzień podziękowań, odznaczeń i awansów. W uroczystości udział wzięli m.in. przedstawiciele władz lokalnych, służb mundurowych, zaprzyjaźnionych instytucji oraz zaproszeni goście.