KPP Nowy Tomyśl

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. XIV Mistrzostwa Polski Policji w Wędkarstwie Spławikowym
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. UDAREMNIONA PRÓBA SAMOBÓJCZA

  Dzięki wnikliwości Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu podkom. Tomasza Urbaniaka oraz podjęciu szybkich działań przez funkcjonariusza Komisariatu Policji w Zbąszyniu mł. asp. Artura Ratajczaka próba samobójcza 43 letniego mężczyzny zakończyła się fiaskiem.

 2. SKRADZIONY MERCEDES – UJAWNIONY PO SŁUŻBIE PRZEZ NOWOTOMYSKIEGO POLICJANTA

  W poniedziałek 21 maja br. około godziny 04:00 Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu został poinformowany o kradzieży z powiatu międzychodzkiego samochodu marki Mercedes klasy S o wartości 80 tysięcy zł. W akcji poszukiwawczej wzięło udziału kilkudziesięciu funkcjonariuszy z powiatu międzychodzkiego oraz nowotomyskiego. Do działań zadysponowany został również śmigłowiec z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Pojazd został odnaleziony jeszcze tego samego dnia w Lipce Wielkiej przez będącego po służbie funkcjonariusza Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu.

 3. DEBATA SPOŁECZNA - BOLEWICE

  W środę 23 maja 2018 r. o godzinie 19:00 na Sali Wiejskiej w Bolewicach odbyła się debata społeczna, która poświęcona była szeroko rozumianemu bezpieczeństwu. Spotkanie to miało na celu zdiagnozowanie problemów i oczekiwań społeczeństwa. Była to również okazja do zaprezentowania nowych narzędzi komunikacji społeczeństwa z Policją.

 4. II MISTRZOSTWA POLSKI POLICJI W KOLARSTWIE SZOSOWYM

  W niedzielę, 20 maja br. w Nowym Belęcinie w powiecie leszczyńskim (województwo wielkopolskie) pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka odbyły się II Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Szosowym. Na starcie nie zabrakło funkcjonariuszy z nowotomyskiej Komendy Policji.

 5. BIEG „COMMANDO SZARAK” Z UDZIAŁEM NOWOTOMYSKICH POLICJANTÓW

  W niedzielę 15 kwietnia w miejscowości Szarki k. Nowego Tomyśla odbyła się I edycja biegu pn. „COMMANDO SZARAK”. Przeprawa liną zawieszoną nad rzeką czy czołganie w błocie pod drutem kolczastym to tylko niektóre z niespodzianek, jakie czekały uczestników na trasie. Organizatorzy przygotowali aż 12 przeszkód, które dla niektórych mogły stanowić nie lada wyzwanie.

 6. DEBATA SPOŁECZNA - BOLEWICE

  W środę 23 maja br. na Sali Wiejskiej w Bolewicach odbędzie się I Debata Społeczna - SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 7. Udział nowotomyskiego policjanta Michała Nowaka w Biegu Wings For Life World !

  W dniu 06 maja br. jeden z nowotomyskich policjantów asp. Michał Nowak wziął udział w Światowym Biegu Wings For Life Word - to jedyny taki bieg na świecie gdzie meta goni uczestników. W tej edycji w Polskim Samochodzie Pościgowym kierowcą był sam Adam Małysz !

 8. Eliminacje powiatowe w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

  10 maja 2018 roku w Zbąszyniu odbyły się eliminacje powiatowe do XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, a także eliminacje do XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Po wyrównanej rywalizacji pierwsze miejsca w kategorii szkół podstawowych zajęła szkoła z Pakosławia, w kategorii gimnazjalnej zwyciężyła szkoła z Bolewic, zaś w kategorii szkół ponadgimnazjalnych ZSRCKU w Trzciance. Nad prawidłowością przebiegu zawodów czuwali oczywiście nowotomyscy policjanci. Zwycięskie szkoły wezmą udział w finale wojewódzkim.

 9. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 10. BEZPIECZNY DŁUGI WEEKEND

  Zbliża się Święto Bożego Ciała, które dla wielu Polaków będzie okazją do zaplanowania kolejnego tzw. przedłużonego weekendu. Dni wolne od pracy oraz słoneczna, ciepła pogoda sprzyjać będą wypoczynkowi poza miejscem zamieszkania, w tym korzystania z rekreacji nad wodą. W tym czasie policjanci będą podejmować szereg działań dla zapewnienia bezpieczeństwa osobom uczestniczącym w uroczystościach religijnych, a także podróżującym i wypoczywającym.