KPP Nowy Tomyśl

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA POLICJANTÓW

Najczęściej czytane

 1. Wigilijne spotkanie opłatkowe

  Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas niezwykły i wyjątkowy, nie tylko w życiu prywatnym, ale równie szczególny w naszych miejscach pracy. Jak co roku funkcjonariusze oraz pracownicy nowotomyskiej komendy, spotkali się w miłej i świątecznej atmosferze przy wspólnym stole.

 2. „Wszystkich Świętych” zmiany w organizacji ruchu !

  Zbliża się dzień Wszystkich Świętych. Jak co roku w pobliżu cmentarzy wprowadzone będą zmiany w organizacji ruchu. Zmiany te mają na celu ułatwienie dojazdu do nekropolii i zwiększenie bezpieczeństwa kierowców i pieszych. Apelujemy o zwrócenie uwagi na oznakowania.

 3. WIZYTA KLAS MUNDUROWYCH W NOWOTOMYSKIEJ KOMENDZIE

  Swoją przyszłość wiążą z służbą w policji – tak mówi wielu z nich, a edukacja w Klasach Mundurowych jest dla nich dobrym startem do wstąpienia w nasze szeregi. Podczas wizyty na komendzie mieli okazję posłuchać czym zajmuje się Technik Kryminalistyki, a także sprawdzić swoją celność na strzelnicy.

 4. ODPRAWA ROCZNA 2019/2020

  Wczoraj w siedzibie Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu odbyła się odprawa roczna, która była okazją do podsumowania stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu nowotomyskiego za rok 2019. Oprócz kierownictwa nowotomyskiej komendy, w spotkaniu udział wziął także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski.

 5. DZIECI Z WIZYTĄ NA NOWOTOMYSKIEJ KOMENDZIE

  W środę 15 stycznia br. mieliśmy wielką przyjemność gościć uczniów Szkoły Podstawowej Numer 1 z Nowego Tomyśla. Policjanci przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji i niespodzianek. Ta niecodzienna wizyta sprawiła wszystkim dużo radości i wywołała uśmiech na dziecięcych twarzach.

 6. Obchody Święta Policji

  100 lat temu, 24 lipca 1919 r., Sejm Ustawodawczy Rzeczypospolitej Polskiej uchwalił Ustawę o Policji Państwowej. To data szczególna dla wszystkich policjantów i pracowników Policji - data święta polskiej Policji, a rok 2019 jest jubileuszowym - obchodzimy bowiem setną rocznicę powstania Policji Państwowej. W piątek 26 lipca br. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu odbyła się z tej okazji Uroczysta Zbiórka .

 7. Betlejemskie Światło Pokoju w nowotomyskiej komendzie

  Betlejemskie Światełko Pokoju - takim darem Harcerze z ZHP Hufiec Nowy Tomyśl podzielili się z funkcjonariuszami naszej komendy. Niosąc lampiony ze Światłem dzielą się radosną nowiną i krzewią największe uniwersalne wartości braterstwa i pokoju.

 8. Policjanci będą sprawdzać oznakowanie posesji

  Prawidłowe i widoczne oznakowanie posesji jest sprawą bardzo istotną dla bezpieczeństwa mieszkańców. Często zdarza się, że pogotowie, straż pożarna czy policja szuka posesji przez kilka minut ponieważ właściciel czy też administrator nie dopełnił obowiązku umieszczenia numeru. W przypadku ratowania życia i zdrowia ludzkiego każda minuta ma znaczenie. Policjanci nowotomyskiej komendy przypominają właścicielom o obowiązku oznakowania posesji.

 9. Nabór do służby w Policji 2020 r.

  Wszystkich, którzy myślą o wstąpienie w szeregi Policji, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naborem na 2020 rok

 10. SPOTKANIE NA LODOWISKU - „KRĘCI MN IE BEZPIECZEŃSTWO NA STOKU”

  Ferie zimowe zbliżają się dużymi krokami. Już po raz IV ruszyła ogólnopolska akcja informacyjno -edukacyjna pn. „Kreci mnie bezpieczeństwo na stoku”. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, nowotomyscy policjanci od kilku dni odwiedzają przedszkola, szkoły i inne placówki, aby przekazać kilka rad i podstawowych zasad bezpieczeństwa. Wszyscy pragniemy aby te ferie były radosne ale przede wszystkim bezpieczne dla naszych pociech.