KPP Nowy Tomyśl

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych. XIV Mistrzostwa Polski Policji w Wędkarstwie Spławikowym
Dopalacze kradną życie
Stop seksturystyce
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Mrożąca krew w żyłach sutuacja na oznakowanym przejściu dla pieszych

  Sytuację mrożącą krew w żyłach zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego w Nowym Tomyślu. Na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia rowerzysty, który z impetem, bez zastanowienia, wjechał na przysłowiową zebrę. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 2. Śmierć na drodze wojewódzkiej nr 305

  Do poważnego wypadku drogowego doszło na drodze wojewódzkiej nr 305. 23-letnia kierująca wypadła z drogi i uderzyła w betonowy słup. Niestety na skutek odniesionych obrażeń zmarła następnego dnia w szpitalu.

 3. Pożegnanie doskonałych fachowców

  Wczoraj punktualnie o godzinie 14:00 szefowie nowotomyskiej Policji, policjanci i pracownicy cywilni pożegnali kolegów, którzy odeszli na emeryturę. Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. insp. Jarosław Żurek złożył serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę w naszych szeregach. Odeszli doskonali fachowcy, którzy niezależnie od okoliczności dostrzegali oczekiwania przełożonych i doskonale wywiązywali się ze swoich obowiązków.

 4. 3-latek odnaleziony na ruchliwej drodze W-305

  Trzyletni chłopiec samotnie szedł poboczem ruchliwej drogi wojewódzkiej W-305. Daleki spacer mógłby skończyć się dla niego tragicznie. Na szczęście zauważył go kierowca, który zatrzymał się i zaopiekował się malcem do czasu przyjazdu policji. Apelujemy o uwagę podczas sprawowania opieki nad naszymi dziećmi. Chwila nieuwagi mogłaby kosztować nas wiele…!!!

 5. Pożegnanie wybitnego policjanta odchodzącego do cywila

  Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. insp. Jarosław Żurek w imieniu swoim, policjantów i pracowników komendy w poniedziałkowe przedpołudnie złożył serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę w naszych szeregach asp. szt. Januszowi Brzuzanowi. Na zasłużoną emeryturę odchodzi wieloletni i zasłużony policjant Wydziału Prewencji. Składamy koledze podziękowania za wieloletnią wspólną służbę, która przebiegała w latach trudnych i obfitujących w wydarzenia. Odchodzi doskonały fachowiec, który niezależnie od okoliczności dostrzegał oczekiwania przełożonych i doskonale wywiązywał się ze swoich obowiązków.

 6. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 7. Totalny brak wyobraźni...tylko tak można określić poczynania niektórych kierowców!!!!!

  Co kierowcy potrafią zrobić na drodze? Okazuje się, że bardzo dużo...niestety nagminnie łamią przy tym obowiązujące przepisy i to w sposób wyjątkowo rażący. Podczas wczorajszych działań aż 4 kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50km/h w terenie zabudowanym. Należy mówić o takich przypadkach wprost….to kompletna nieodpowiedzialność i bezmyślność!!!!! Taka prędkość nie daj żadnej szansy na prawidłową reakcję w chwili zagrożenia!!

 8. Policjanci na pikniku profilaktycznym w Zbąszyniu

  Jak niebezpieczne mogą być używki w postaci alkoholu, narkotyków czy też dopalaczy, a także sprawa bezpieczeństwa nad wodą, to główny temat rozmów policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu z młodzieżą podczas plenerowych działań profilaktycznych nad jeziorem Błędno w Zbąszyniu. Działania zorganizowane zostały przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chrośnicy oraz Gimnazjum w Zbąszyniu.

 9. "Nowi" jednodniowi komendanci

  Wczoraj w fotelu szefa nowotomyskich policjantów zasiadła dwójka jego nowych zastępców – Kacper Świtała oraz Julita Jaskulska uczniowie z 1 i 2 klasy służb mundurowych Liceum Ogólnokształcącym im. Prymasa Tysiąclecia ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opalenicy. Dzięki uzyskaniu najwyższej średniej  ocen na koniec roku szkolnego wywalczyli sobie możliwość zwiedzenia KPP w Nowym Tomyślu oraz zapoznania się z charakterem pracy w każdym z policyjnych pionów. Czekała na nich również moc atrakcji.

 10. Nowotomyski as bezpieczeństwa

  Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu również ma swojego „Asa bezpieczeństwa” Został nim mł. Asp. Marcin Żmudzin. To właśnie on cieszy się ogromnym uznaniem społecznym, szacunkiem i zaufaniem w powiecie nowotomyskim. W poniedziałek Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu wręczył funkcjonariuszowi przyznane przez Głos Wielkopolski wyróżnienie.