Pożegnanie doskonałych fachowców - Aktualności - KPP Nowy Tomyśl

Aktualności

gwiazda kpp

Pożegnanie doskonałych fachowców

Data publikacji 22.06.2017

Wczoraj punktualnie o godzinie 14:00 szefowie nowotomyskiej Policji, policjanci i pracownicy cywilni pożegnali kolegów, którzy odeszli na emeryturę. Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. insp. Jarosław Żurek złożył serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę w naszych szeregach. Odeszli doskonali fachowcy, którzy niezależnie od okoliczności dostrzegali oczekiwania przełożonych i doskonale wywiązywali się ze swoich obowiązków.

Podczas wczorajszej uroczystości zorganizowanej na Sali Narad Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu, w swoim przemówieniu Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. insp. Jarosław Żurek podziękował za wzorową, wieloletnią służbę w szeregach nowotomyskiej policji i życzył zdrowia oraz  wiele radości w dalszym życiu.

Asp. sztab. Elżbieta Poprawska oraz st. asp. Sławomir Wojciechowski pracowali na różnych stanowiskach służbowych ale z pewnością jedna rzecz ich łączyła. Mianowicie wykonywali swoje obowiązki rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Ponadto cieszyli się  wyjątkowo dobrą opinią, należąc do lubianych osób przez wszystkich policjantów oraz pracowników cywilnych .

Przekazujemy  zatem wyrazy szacunku życzymy spełnienia marzeń, przychylności losu oraz tego aby każdy dzień na emeryturze wypełniony był radością i uśmiechem.