"Kręci nas bezpieczeństwo" - policjanci na festynie rodzinnym - Aktualności - KPP Nowy Tomyśl

Aktualności

"Kręci nas bezpieczeństwo" - policjanci na festynie rodzinnym

Data publikacji 30.06.2017

Nowotomyscy policjanci w ramach akcji Kręci nas bezpieczeństwo, aktywnie włączyli się w działania Świetlicy Socjoterapeutycznej oraz Nowotomyskiego Ośrodka Kultury. Festyn pt. „Postaw Na Rodzinę” cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Policjanci rozmawiali z uczestnikami na temat bezpiecznych zachowań podczas letnich wakacji, a także korzystając z okazji znakowali jednoślady.

Miniona niedziela 25 czerwca 2017 roku minęła pod znakiem rodziny. Stało się tak ponieważ Świetlica Socjoterapeutyczna oraz Nowotomyski Ośrodek Kultury zorganizowali festyn pn. „Postaw na rodzinę”.

W tego typu działaniach nie mogło również zabraknąć przedstawicieli z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu, którzy w ramach kampanii Kręci nas bezpieczeństwo.. rozmawiali z uczestnikami festynu i przestrzegali ich o zagrożeniach mogących wystąpić podczas letniego wypoczynku.

Mundurowi przygotowali również dla uczestników festynu niespodziankę. Co to było? Otóż funkcjonariusze oznakowali specjalnym grawerem wszystkie rowery. Chętnych osób nie brakowało.