Pożegnanie wybitnego policjanta odchodzącego do cywila - Aktualności - KPP Nowy Tomyśl

Aktualności

Pożegnanie wybitnego policjanta odchodzącego do cywila

Data publikacji 05.07.2017

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. insp. Jarosław Żurek w imieniu swoim, policjantów i pracowników komendy w poniedziałkowe przedpołudnie złożył serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę w naszych szeregach asp. szt. Januszowi Brzuzanowi. Na zasłużoną emeryturę odchodzi wieloletni i zasłużony policjant Wydziału Prewencji. Składamy koledze podziękowania za wieloletnią wspólną służbę, która przebiegała w latach trudnych i obfitujących w wydarzenia. Odchodzi doskonały fachowiec, który niezależnie od okoliczności dostrzegał oczekiwania przełożonych i doskonale wywiązywał się ze swoich obowiązków.

Kolejny funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu zdecydował się na przejście do cywila. Podczas uroczystości w swoim przemówieniu Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. insp. Jarosław Żurek przytoczył kilka istotnych faktów z życia policyjnego asp. szt. Janusza Brzuzana, który od wielu lat pracował na stanowisku oficera dyżurnego nowotomyskiej komendy.

Nie obyło się bez wzruszeń oraz wesołych wspomnień. Zawsze z uznaniem policjanci podziwiali dokonania realizowane przez naszego kolegę, które dzięki  elastycznemu łączeniu wiedzy, doświadczenia oraz zaangażowaniu w wykonywanych obowiązkach mogą być przykładem i wzorem do naśladowania. 

Ponadto cieszył się  wyjątkowo dobrą opinią, należąc do lubianych osób przez wszystkich policjantów oraz pracowników cywilnych. Określano go bardzo często mianem „skarbnicy wiedzy”, gdyż znajomość przepisów, z różnych dziedzin życia, jaką posiadał potrafiła wprawić w zdumienie każdego.

Przekazujemy  zatem wyrazy szacunku życzymy spełnienia marzeń, przychylności losu oraz tego aby każdy dzień na emeryturze wypełniony był radością i uśmiechem. Dziękujemy za te wszystkie spędzone z nami lata!!!! Wszystkiego dobrego!!!