Szef nowotomyskich policjantów podziękował służbie cywilnej - Aktualności - KPP Nowy Tomyśl

Aktualności

Szef nowotomyskich policjantów podziękował służbie cywilnej

Data publikacji 13.11.2017

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu insp. Jarosław Żurek wraz z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu nadkom. Sławomirem Wenderskim spotkali się dzisiaj z pracownikami cywilnymi z okazji Święta Korpusu Służby Cywilnej. Szef nowotomyskich policjantów podziękował wszystkim za rzetelność i zaangażowanie podczas wykonywania codziennych zadań, a także podkreślił ogromny wkład pracowników cywilnych w budowanie pozytywnego wizerunku Policji.

Dzisiaj w nowotomyskiej komendzie odbyło się spotkanie Komendantów z pracownikami cywilnymi policji. W ten sposób zaakcentowane zostało Święto Pracownika Korpusu Służby Cywilnej, które przypada 11 listopada.

Podczas spotkania Komendant podziękował zgromadzonym pracownikom za to, że każdego dnia z ogromnym poświęceniem wspierają oni funkcjonowanie naszej komendy, która nie mogłaby sprawnie funkcjonować bez profesjonalnego korpusu służby cywilnej.

W imieniu własnym i całego kierownictwa oraz Policjantów, Pan Komendant złożył pracownikom cywilnym serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych.