KWP – Podziękowania za wieloletnią służbę - Aktualności - KPP Nowy Tomyśl

Aktualności

KWP – Podziękowania za wieloletnią służbę

Data publikacji 01.12.2017

1 grudnia br. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyła się uroczystość, w trakcie której odchodzącym na emeryturę policjantom i pracownikom Policji podziękowano za wieloletnią, wzorową służbę.

W Klubie Policyjnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu 1 grudnia br. odbyło się  uroczyste podziękowanie wszystkim tym, którzy w ostatnim czasie przeszli na zasłużoną emeryturę. Z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotra Mąki podziękowania za dotychczasową służbę odebrało 18 osób – policjantów i pracowników Policji.

Szef wielkopolskich stróżów prawa w swoim wystąpieniu, dziękując za zaangażowanie w trakcie wieloletniej służby życzył przyszłym emerytom pomyślności, gdyż jak podkreślił, zaczął się w ich życiu zupełnie nowy rozdział. Do podziękowań i życzeń komendanta dołączyli się obecni na spotkaniu dotychczasowi przełożeni zaproszonych gości oraz przedstawiciele związków zawodowych, a także kapelan KWP w Poznaniu ks. prałat Stefan Komorowski.

Wszyscy odchodzący na zasłużony odpoczynek, z rąk komendanta otrzymali listy gratulacyjne i drobne upominki. 

Z szeregów nowotomyskiej Komendy Policji odszedł Bogusław Świderski - wieloletni pracownik cywilny. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za te wspólne lata i życzymy zdrowia i dalszych sukcesów w życiu prywatnym.