ROZMAWIALI O BEZPIECZEŃSTWIE - Aktualności - KPP Nowy Tomyśl

Aktualności

ROZMAWIALI O BEZPIECZEŃSTWIE

Data publikacji 28.06.2018

W środę 27.06 br. w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu odbyło się spotkanie z przedstawicielami urzędów i instytucji działających na terenie powiatu nowotomyskiego poświęcone omówieniu zagadnienia bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym oraz wymianie informacji i wypracowania modelu wzajemnej współpracy.

Podczas spotkania przedstawiono informacje o planowanych w tym sezonie działaniach i realizowanych przez Policję przedsięwzięciach w oparciu o plan „Sezon letni” wskazując na obszary współpracy. W trakcie spotkania przybyli na spotkanie goście omówili zaplanowane przedsięwzięcia na poszczególnych gminach naszego powiatu.

Wzorem lat ubiegłych przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej oraz Państwowej Straży Pożarnej poinformowali o planowanych działaniach kontrolnych w miejscach zbiorowego wypoczynku, w tym także obszarze uzgodniono udział przedstawiciela Policji we wspólnych kontrolach z pracownikami Sanepidu i Straży Pożarnej ze szczególnym uwzględnieniem obozów harcerskich pod namiotami.

Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu policji oraz poszczególnych instytucji tegoroczne wakacje można będzie zaliczyć do udanych, ale przede wszystkim bezpiecznych.