Aktualności

CÓŻ TO BYŁ ZA MECZ ! - KOLEJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W ZBĄSZYNIU ZA NAMI !

Data publikacji 17.07.2018

W piątek 13-go w Zbąszyńskim Centrum Sportu odbył się kolejny już turniej piłki nożnej. Zarówno pomysłodawcą jak i organizatorem był Komendant Komisariatu Policji w Zbąszyniu podkom. Arkadiusz Pelc. W tym roku najlepsi okazali się funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego w Nowym Tomyślu ! Gratulujemy !

13 lipca br. w Zbąszyniu odbył się II Turniej Piłki Nożnej. Do udziału w walce o puchar Komendanta Komisariatu Policji w Zbąszyniu przystąpili Policjanci z Wydziału Prewencji, Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu, a także gospodarze czyli policjanci z Komisariatu Policji z Zbąszyniu.

Aby walka była fair-play do udziału w zawodach zaproszono Sędziego Przemysława Woźniaka z Lubuskiego Kolegium Sędziów, któremu w tym miejscu pragniemy raz jeszcze serdecznie podziękować za zaangażowanie i pomoc nad prawidłowym przebiegiem meczu. Mimo niespodziewanej ulewy, zawodnicy nie stracili sportowego ducha i walczyli w strugach deszczu, zdobywając kolejne gole dla swojej drużyny. Na turnieju nie zabrakło również publiczności, która licznie przybyła aby kibicować swoim najbliższym. Po trzygodzinnej walce najlepszymi okazali się być Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Tuż za nimi na II miejscu znaleźli się Policjanci w Wydziału Prewencji, natomiast III miejsce należało do Wydziału Kryminalnego. Gospodarze zajęli honorowe IV miejsce.

Organizator przewidział również nagrodę dla króla strzelców. Statuetka trafiła do st. post. Bartosza Sołtysika z Wydziału Prewencji, który okazał się być najlepszym strzelcem – gratulujemy !

Po wręczeniu pucharów i odznaczeń na uczestników i ich rodziny czekał wspólny grill, przy którym mogli zregenerować swoje siły.

W imieniu wszystkich uczestników przekazujemy serdeczne podziękowania dla organizatora turnieju podkom. Arkadiusza Pelca. Dzięki takim inicjatywom jak ta, mamy okazję do wspólnego spotkania się z kolegami i koleżankami z pracy, gdzie w natłoku obowiązków życia codziennego po prostu nie wystarcza na to czasu.

Dziękujemy i czekamy na kolejne turnieje – podobno sport łączy ludzi !