Udział nowotomyskich policjantów w SKYWAYRUN POZNAŃ - Aktualności - KPP Nowy Tomyśl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Udział nowotomyskich policjantów w SKYWAYRUN POZNAŃ

Data publikacji 11.09.2018

W sobotni wieczór 8 września dwóch nowotomyskich policjantów: podkomisarz Tomasz Urbaniak oraz aspirant Michał Nowak wzięli udział w Ogólnopolskim cyklu biegów po pasie startowym SKYWAYRUN - bieg na terenie lotniska 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu – Krzesiny, na odległość 5 km.

W minioną sobotę  funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu: podkomisarz Tomasz Urbaniak oraz aspirant Michał Nowak wzięli udział w Ogólnopolskim cyklu biegów po pasie startowym SKYWAYRUN - bieg odbył się  na terenie lotniska 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu – Krzesiny, na odległość 5 km.

Pod osłoną nocy ponad ośmiuset biegaczy stawiło się na starcie w tak niebanalnych okolicznościach i miejscu, jakim jest pas startowy, aby po raz kolejny pokonać swoje słabości i „zrobić życiówki”.

Michał Nowak, dystans 5 km pokonał w czasie 00:22:03, co na 872 uczestników dało mu 58 miejsce, w kategorii wiekowej 57 miejsce, a w kategorii służb mundurowych 14 miejsce. Uzyskany czas podczas tego biegu to rekord życiowy Michała na tym dystansie.Tomasz Urbaniak, pokonał 5 km w czasie 00:29:03, co dało 477 miejsce, w kategorii wiekowej 379 miejsce, a w kategorii służb mundurowych 78 miejsce.

Kolegom gratulujemy i życzymy dalszych biegowych sukcesów.