Policjanci na pikniku integracyjnym - W godzinach służby - KPP Nowy Tomyśl

W godzinach służby

Policjanci na pikniku integracyjnym

dsc_0024_kopiowanie21 maja 2015r. funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu oraz policjanci z Komisariatu Wodnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu uczestniczyli w pikniku integracyjnym pod nazwą „Od juniora do seniora". Policjanci, w związku ze zbliżającymi się wakacjami przestrzegali młodzież przed zagrożeniami z jakimi mogą się spotkać podczas letniego wypoczynku.

 

 

 

21 maja 2015r. funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu oraz policjanci z Komisariatu Wodnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu uczestniczyli w pikniku integracyjnym pod nazwą „Od juniora do seniora". Było to spotkanie w ramach projektu „Barwy życia od juniora do seniora – nowotomyska nić integracji międzypokoleniowej” współfinansowana przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Podczas spotkania policjanci przestrzegali młodzież przed zagrożeniami z jakimi mogą się spotkać w okresie letnim, a także omówili zasady bezpiecznego pobytu nad akwenami wodnymi.

Jednakże główną atrakcją spotkania  były specjalne psy wykorzystywane w ratownictwie wodnym. Czarny Nowofunland „Rambo” oraz biszkoptowy Labrador „Maniek”.

Dla uczestników pikniku organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Należały do nich między innymi: przejażdżki bryczką i zwiedzanie okolicznych terenów, malowanie twarzy farbami, czy też udział w różnego rodzaju grach i zabawach.

 

{galeria}Piknik integracyjny w klimkowej osadzie{/galeria}