Akt mianowania dla Komendanta Nowotomyskich Policjantów - video - Z życia jednostki - KPP Nowy Tomyśl

Z życia jednostki

Akt mianowania dla Komendanta Nowotomyskich Policjantów - video

mianowanie_komendantaMł. insp. Jarosław Żurek z dniem 13 października br. otrzymał akt powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu. Mianowania  Komendantów Powiatowych w województwie Wielkopolskim odbyły się podczas uroczystości otwarcia nowego Komisariatu Policji w Pniewach.
{flvremote}http://www.wielkopolska.policja.gov.pl/biblioteka/filmy4/Pniewy1.flv{/flvremote}  

 

 

 

13 października br. Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jan Lach w obecności zaproszonych gości oraz policjantów i pracowników dokonał otwarcia nowo wybudowanego Komisariatu Policji w Pniewach. Uroczystość poprzedziła msza święta w Sanktuarium Św. Urszuli Ledóchowskiej.

Podczas uroczystości nadinsp. Jan Lach wręczył insp. Romanowi Kusterowi akt powołania na stanowisko Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Nadinsp. Tomasz Trawiński powołał zaś na stanowiska komendantów miejskich, powiatowych i zastępców komendantów piętnastu oficerów.  Policjanci ci dotychczas pełnili obowiązki na tych stanowiskach.

Na wniosek Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu Minister Spraw Wewnętrznych odznaczył złotym medalem za zasługi dla Policji Burmistrza Pniew Pana Jarosława Przewoźnego. Jest to gest wdzięczności dla całego samorządu za wsparcie udzielone Policji.

{galeria}KOMENDANCI/Akt mianowania{/galeria}