Mapy zagrożeń gminy Nowy Tomyśl - Mapy zagrożeń - KPP Nowy Tomyśl

Mapy zagrożeń

Mapy zagrożeń gminy Nowy Tomyśl

dsc_0119_kopiowanieW środę odbyła się 4 z 6 zaplanowanych konsultacji społecznych na temat tworzenia lokalnych map zagrożeń. Tym razem do spotkania doszło w sali sesyjnej Nowotomyskiego Ośrodka Kultury.

 

 

 

W środę 17 lutego 2016 roku, punktualnie o godzinie 12:00 w sali sesyjnej Nowotomyskiego Ośrodka Kultury odbyła się już czwarta konsultacja społeczna, której tematem przewodnim jest tworzenie lokalnych map zagrożeń bezpieczeństwa.

W spotkaniu udział wzięli między innymi: Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. insp. Wojciech Kolasiński, Wice Starosta Nowotomyski Tomasz Kuczyński, Pełnomocnik Burmistrza ds. Uzależnień Jolanta Szade, Radni Miejscy i Powiatowi oraz mieszkańcy gminy Nowy Tomyśl.

Na początku konsultacji przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu zapoznali uczestników z ideą i celem tworzenia map zagrożeń oraz przedstawili obszary, które przedmiotowe narzędzie będzie opisywało. W oparciu o analizy stanu bezpieczeństwa oraz dane statystyczne omówili również obecną sytuację dot. zagrożeń na terenie powiatu nowotomyskiego.

Następnie mieszkańcy przekazali mundurowym swoje spostrzeżenia i uwagi dotyczące miejsc, gdzie ich zdaniem  występują sytuacje zagrażające bezpieczeństwu.